תרגום לאנגלית

כמעט כולנו דוברים אנגלית. בעקבות צפייה רבת שנים בסדרות אמריקאיות, בגלל השימוש באינטרנט ובשל כוחות כלכליים אנו מסוגלים להבין שיחה קולחת באנגלית ואפילו לקחת בה חלק. אך הדבר שונה בתכלית כאשר מדובר בתרגום לאנגלית של מסמך מקצועי, של תרגום לכתוביות או של כל טקסט אחר.

מתרגם שאינו מקצועי עלול לפספס את המשמעות החבויה בטקסט ולשגות בטרמינולוגיה. חשוב מאוד שתרגום בתחום מקצועי כגון תרגום משפטי או תרגום רפואי יעשה שימוש במינוח המקצועי ויעביר את המשמעות הנכונה משפת המקור לשפת היעד.

טרנס טייטלס תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועיים מאנגלית ולאנגלית מכל שפה. תחומי השירות כוללים תרגום מסמכים, תרגום של כתוביות לסרטים ולפרסומות, מדיות אלקטרוניות, תרגום אתרי אינטרנט, וכל סוג אחר של טקסט.

חברת טרנס טייטלס תרגומים מעניקה שירותי תרגום לאלפי עסקים גדולים וקטנים, למוסדות ולגופים ציבוריים, ולאינספור לקוחות פרטיים. תרגום לאנגלית הוא אחד מסוגי התרגומים הפופולריים והמבוקשים ביותר. להלן מספר תחומים שבהם נפוץ הביקוש לשירותי תרגום לאנגלית:

תרגום מהיר ומקצועי מאנגלית / לאנגלית

תרגום משפטי לאנגלית

תרגום משפטי לאנגלית דורש אדם מתחום המשפטים. בין שמדובר בעורך דין ובין שמדובר בנוטריון, חשוב מאוד כי המתרגם יגיע מעולם המשפט. תרגום משפטי לאנגלית, או תרגום משפטי מאנגלית לכל שפה אחרת, דורש הבנה של המונחים המקצועיים גם באנגלית וגם בשפה שאליה מתורגם המסמך.

צוות המתרגמים שלנו כולל מגוון רחב של מתרגמים אשר מגיעים מהעולם המשפטי וביניהם עורכי דין ומרצים למשפטי ומתמחים בתחומים משפטיים שונים ומגוונים לצד שליטה בשפת אם רלוונטית לצרכי הלקוח. פנו אלינו היום למידע נוסף והצעת מחיר או בקרו בדף תרגום משפטי ונשמח לעמוד לשירותכם

תרגום משפטי
תרגום רפואי

תרגום רפואי לאנגלית

גם כאן נודעת חשיבות רבה מאוד למתרגם עצמו. חשוב מאוד שהמתרגם יגיע מעולם הרפואה ויהיה רופא, אח, מרצה או פראמדיק. חשוב מאוד שהמתרגם יכיר לעומק את הטרמינולוגיה הרפואית וידע להעבירה מאנגלית לשפה המתורגמת. ברור כי בתחום הרפואי אין כל מקום לטעויות. במסמכים רפואיים, במסמכי ביטוח רפואי וכדומה חשוב מאוד הדיוק בתרגום.

תרגום מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית

תרגום מאנגלית לעברית ותרגום מעברית לאנגלית הם תת-תחומי תרגום חשובים ביותר הכוללים מגוון עצום של תרגומים. תרגום מאנגלית לעברית ותרגום מעברית לאנגלית נפוצים מאוד בישראל, וכפי שציינו, כשמדובר בתרגומים מסוג זה קל להתפתות ולנסות לעשות זאת לבד, אך מובן שחשוב לפנות למתרגם מקצועי שידע לדייק בתרגום ובמשמעויות.

אנגלית לעברית
תרגום אתרים

תרגום אתרים לאנגלית

חברה ישראלית הצליחה להפוך את אתר האינטרנט שלה לסיפור הצלחה. אנשים אוהבים את הרעיון, וכולם רוצים להשתמש בשירות שהאתר מציע. אם אותה חברה תרצה להתרחב לשוק העולמי, חשוב מאוד שהיא תתרגם את אתר האינטרנט שלה מעברית לאנגלית. חברת טרנס טייטלס תרגומים מעניקה שירות תרגום מקצועי לאתרים מכל השפות לאנגלית.

אתם שאלתם ואנחנו עונים

בהחלט! צוות מתרגמים רחב במיוחד אשר נבחר בשל ידע מקצועי מגוון בתחומים שונים מאפשר לנו לספק תרגום סימולטני מקצועי ואיכותי תוך כדי שיחה חיה באנגלית שוטפת לכינוסים עסקיים או למפגשים פוליטיים. פנו אלינו עוד היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.
התשובה תלויה כמובן באורך הטקסט או המסמך שאתם מבקשים לתרגם. ככלל מוביל אנו מספקים תרגום דחוף לדורשים בכך. נצלו את הרגע ופנו אלינו בהקדם האפשרי כדי שנוכל לעמוד בלוח הזמנים הנדרש. כל תרגום בטרנס טייטלס עובר בדיקה על ידי מתרגם שני כדי להעניק לכם תרגום מקצועי ואיכותי במיוחד גם במקרים של תרגום דחוף.
התשובה הקצרה היא: כל שפה שנדרשת לכם! התשובה הארוכה היא שאנו מספקים שירותי תרגום ליותר מ-35 שפות נפוצות בשימוש ברחבי העולם ועושים כל שניתן כדי לענות על כל בקשה לתרגם טקסט אם מדובר בתרגום שפה שמרביתנו לא מכירים כמו תרגום לטגלוג ואם בשפה נפוצה כמו תרגום סינית לאנגלית.

תרגום אנגלית עם המומחים

חברת טרנס טייטלס תרגומים תעניק לכם שירותי תרגום מקצועיים לאנגלית, וברמה הגבוהה ביותר. אנו ערוכים לספק לכם תרגום מהיר ודחוף לכל סוגי המסמכים או הטקסטים בעזרת צוות מנוסה ומיומן של מתרגמים מקצועיים. אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר תחרותית לשירותי תרגום לאנגלית. אנו מתגאים במתן שירותי תרגום לאנגלית או לכל שפה אחרת ברמה הגבוהה ביותר למגוון רחב של לקוחות עסקיים ופרטיים בארץ ובעולם כולו. תרגום לאנגלית מתחיל עם מתרגם מומחה, כלומר... אתם במקום הנכון. פנו אלינו עוד היום למידע נוסף, לפרטים ולהזמנת תרגום ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנו מתמחים בתרגום מסמכים וטקסטים מכל סוג לצד תרגום מדיה כלומר סרטוני וידאו, יצירה והטמעה של כתוביות בצורה מקצועית תוך שימוש בממשק ייחודי ובלעדי לחברת טרנס טייטלס תרגומים עם צוות המתרגמים הרחב והמנוסה בישראל. אנו מתגאים בעמידה בזמנים ובמחירים אטרקטיביים וכעדות לאיכות עבודת התרגום שלנו תמצאו ברשימת בין לקוחותינו את רשימת החברות המובילות במשק הישראלי והעולמי.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il