תרגום ליוונית

יוונית היא הגלגול המודרני של שפה עתיקה בכל קנה מידה וקיימת כבר למעלה מ3000 שנה. אף על פי כן ובדומה לעברית השפה היוונית המודרנית היא שפה ולמרות כי מדובר על ניבים שונים מאוד עדיין יוכל דובר יוונית עכשווית להבין מילים מסוימות מתוך השפה היוונית הקדומה.

טרנס טייטלס תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועיים לשפה היוונית עם צוות מתרגמים מנוסה אשר מגיע מתחומים מקצועיים שונים כגון רפואה, משפטים, אקדמיה, פוליטיקה, שירה, ספרות ועוד. בשל המגוון הרחב של צוות המתרגמים שלנו ליוונית אנו ערוכים לספק לכם תרגום מהיר, מקצועי, קריא ואיכותי מהשפה היוונית או אל השפה היוונית.

פנו אלינו היום למידע נוסף והזמנות

תרגום משפטי ליוונית

חברות ישראליות רבות ויזמים ישראליים רואים במשק היווני הזדמנויות כלכליות שונות ולכן אנו מתבקשים פעמים רבות לבצע תרגום משפטי של חוזים, הסכמים והתכתבויות לשפה היוונית. צוות מתרגמים משפטי מנוסה לרשותכם לביצוע תרגום משפטי מהיר במחירים אטרקטיביים של טקסטים מכל סוג. פנו אלינו היום למידע נוסף.
תרגום משפטי
תרגום אתרים

תרגום אתרי אינטרנט ומדיה

בין שאתם צריכים לתרגם אתר אינטרנט, דף נחיתה, תוכנה או ממשק, סרטונים (ראו תרגום כתוביות) או גרפיקות עבור אתר / תוכנה אנו נספק לכם תרגום מהיר תוך עמידה בזמנים. טרנס טייטלס תרגומים בעלת ניסיון רחב בתרגום מדיה מכל סוג ובעת הצורך גם הטמעה של מדיה ישירות אל סרטונים או אתרי אינטרנט.

תרגום רפואי ליוונית

תרגום רפואי הוא תרגום מיוחד במינו אשר דורש פנייה אל מתרגם אשר מבין את השפה הרפואית על בוריה ויכול לספק לכם תרגום קריא אשר נאמן לטקסט המקור ושם דגש על הדקויות וההבדלים התרבותיים. פנו אלינו היום למידע נוסף על תרגום רפואי ליוונית ונשמח לעמוד לשירותכם.
תרגום רפואי
תרגום מסמכים

תרגום מסמכים ליוונית

לצד כל התחומים המקצועיים אשר הוזכרו כאן למעלה מספקת טרנס טייטלס תרגומים שירותי תרגום עבור טקסטים ומסמכים מכל סוג לשפה היוונית או מהשפה היוונית לכל שפת מקור או יעד רצויה עם צוות מתרגמים אשר נבחר בקפידה כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

טרנס טייטלס תרגומים – כשמחפשים חברת תרגומים מקצועית!

אנו מתגאים במתן שירותי תרגום כבר למעלה מ2 עשורים לחברות המובילות במשק הישראלי! ביקור קצר בדף בין לקוחותינו ילמד בוודאי כי אנו לוקחים כל תרגום ברצינות הראויה ומספקים שירותי תרגום מקצועיים תוך עמידה בזמני היעד ואספקת תרגומים ברמה הגבוהה ביותר.

פנו אלינו היום למידע נוסף או כתבו לנו ונשוב אליכם תוך זמן קצר. לשירותכם, טרנס טייטלס תרגומים.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il