תרגום לסינית

השפה הסינית היא השפה המדוברת בעולם. למרות זאת, מספר הניבים האפשריים, לינגו אזורי, סלנג עממי ושפה עסקית שונה וטקסית מחייבים הבנה מעמיקה של השפה הסינית מעבר לסך המילים אשר מרכיבות משפט, מסמך או אפילו חוזה.

מתרגם לא מקצועי שאינו בקיא ברזי השפה הסינית עלול להחמיץ דקויות, ודקויות אלה עלולות להכשיל עסקאות וחוזים. לכן חשוב ואף קריטי לפנות לחברת תרגומים מקצועית ומנוסה בעלת מאגר מתרגמים גדול. אנו נתאים את המתרגם הנכון לטקסט שלכם על פי סוג הטקסט, אופי קהל היעד והאזור שאליו מיועד המסמך המתורגם.

תרגום חוזים והסכמים לסינית

השפה המשפטית היא שפה סבוכה אשר נסמכת פעמים רבות על תקדימים משפטיים, תקנות מקומיות וז’רגון מקצועי מעולם המשפט. לכן, כאשר באים לבצע תרגום משפטי לסינית או מסינית יש לבחור במתרגם בעל ידע משפטי נרחב הן בזירה הסינית והן בזירה הישראלית.

חברת טרנס טייטלס תרגומים מספקת שירותי תרגום מסינית לעברית או מעברית לסינית של מסמכים משפטיים מכל סוג עם צוות מתרגמים אשר נבחר בקפידה כדי לספק לכם שירותי תרגום ברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בזמנים ובמחירים אטרקטיביים.

תרגום כתוביות לסינית

טרנס טייטלס היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי תרגום כתוביות לכל שפה והיא בעלת שנות ניסיון רבות ורשימת לקוחות מפוארת שכוללת ערוצי טלוויזיה וחברות סרטים מוכרות מרחבי העולם. רוצים להוסיף כתוביות בסינית למצגת, סרטון, פרסומת או סרט מלא? פנו אלינו עוד היום כדי לשמוע פרטים נוספים על שירותי תרגום כתוביות לסינית עם חברת התרגומים המובילה בישראל.

תרגום מסמכים לסינית

נוכל להרבות בהסברים ולהדגים את מגוון אפשרויות התרגום לסינית, כמו תרגום עלונים לסינית, תרגום הזמנות לסינית, תרגום קטלוגים לסינית או כל פרויקט תרגום מסמכים דומה. נסתפק ונאמר רק כי אנו מספקים שירותי תרגום לסינית לכל סוגי הטקסטים והמסמכים ברמה הגבוהה ביותר, במחירים אטרקטיביים ובמהירות רבה במיוחד.

פנו עוד היום למרכז שירות הלקוחות שלנו לקבלת מידע נוסף, ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il