תרגום לצרפתית

צרפתית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם, כשפת אם או כשפה זרה. מאות שנות אימפריאליזם הפכו את הצרפתית לאחת השפות החשובות בעולם לאנשי עסקים, אנשי אקדמיה או לתיירים המזדמנים למדינות דוברות צרפתית.

צוות המתרגמים של טרנס טייטלס יספק לכם שירותי תרגום לצרפתית בתחומים עסקיים, משפטיים, אקדמיים, טכניים, ועוד. אנו מקפידים על היצמדות לטקסט המקורי ושמירה על הסגנון הייחודי לטקסט, ומציעים לכם תרגומים מקצועיים, מהירים ומדויקים.

פנו אלינו היום למידע נוסף על תרגום צרפתית

אחלה

תרגום מקצועי לצרפתית

טרנס טייטלס מספקת שירותי תרגום מקצועי מצרפתית וכן מכל שפה אחרת לצרפתית. אנו מספקים שירותי תרגום בתחומים כגון מדיה וטלוויזיה, תרגום מסמכים משפטיים, מסמכים רפואיים, תרגום אתרי אינטרנט, ועוד.

אנו מספקים שירותי תרגום לחברות ולעסקים רבים, כמו גם למוסדות רשמיים, ערוצי טלוויזיה ישראליים ובינלאומיים, ועוד. אנו מקפידים על תרגום מקצועי, מהיר ונאמן לשפת המקור. צוות המתרגמים שלנו מורכב מדוברי צרפתית הבקיאים ברזי השפה ובעלי ניסיון בתרגום ברמה הגבוהה ביותר של כל מסמך בכל תחום.

מאזני הצדק

תרגום משפטי לצרפתית

טרנס טייטלס מספקת שירותי תרגום לצרפתית בתחום המשפט. אם אתם זקוקים לתרגום נוטריוני או לתרגום של עורך דין, נוכל להציע לכם את הטובים בתחום לשם תרגום מהימן של מסמכים, חוות דעת, כתבי תביעה ועוד. כמו כן אנו מספקים שירותי תרגום משפטי לצרפתית מצד מתרגמים הבקיאים בתחום המשפט, במקרים של תרגומים כלליים מתחום המשפט. למשל לסטודנטים למשפטים או לכל בעל עניין בתחום.

תמלול

תמלול לצרפתית

תמלול משפה זרה הוא למעשה העברת מסרים קוליים לטקסט כתוב. אנו בטרנס טייטלס עוסקים זה שנים בתמלול מדיה כגון תוכניות טלוויזיה, תוכניות רדיו, וכן הרצאות, דיונים משפטיים וכדומה, לצרפתית.

תמלול איכותי מצריך ניסיון רב בתחום, ידע בשפה הכתובה והמדוברת על משלביה השונים, וכן ציוד מתאים. אנו בטרנס טייטלס מציעים לכם תמלול ברמה הגבוהה ביותר ובזמינות גבוהה. לצוות שלנו יש ניסיון בתחום התמלול, ותוכלו לקבל מגוון אפשרויות תמלול על פי דרישתכם.

תרגום אתרים

תרגום אתרים לצרפתית

צרפתית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם, וזו אחת הסיבות לכך שבעלי אתרים רבים בוחרים לתרגם את האתר שלהם לשפה זו. תרגום אתר לצרפתית פותח בפניכם אפשרויות רבות, הן עסקיות והן חברתיות.

טרנס טייטלס מתמחה בתרגום אתרים לצרפתית ובתרגום משפות שונות לצרפתית. אנו מציעים ללקוחותינו שירותי תרגום אתרים על ידי מיטב המתרגמים, ממגוון תחומים, כדי להעניק לכם תרגום מדויק ומהימן תוך שמירה על התוכן המקורי.

תרגום מצרפתית לעברית ומעברית לצרפתית

בין שמדובר בתרגום של מסמך עסקי, מסמך מתחום האקדמיה או בתרגום של טקסט קצר, חשוב מאוד להקפיד על ניסוח בהיר ומכובד. עם שירותי התרגום של טרנס טייטלס תיהנו משירות מהיר, מקצועי ומדויק מצרפתית לעברית וכן מעברית לצרפתית.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il