שפת סימנים

שפת הסימנים היא שפה שבה משתמשים כדי לתקשר בעזרת סט של תנועות ידיים מוגדרות מראש. שפת הסימנים כוללת שימוש סימולטני של תנועות ידיים, כיוון התנועה ותנועת הזרועות או הגוף ואפילו תנועות פנים והבעות פנים.

טרנס טייטלס מספקת שירותי תרגום לשפת הסימנים הישראלית לתוכניות מוקלטות ולשידור חי. בשידור חי טרנס טייטלס מעסיקה מתרגמים מקצועיים בעלי ניסיון מוכח בלבד ומתאימה לכל שידור צוות מיוחד. כאשר מדובר בתוכניות מוקלטות מופקת בועת תרגום בשפת הסימנים הישראלית מכל פורמט לכל פורמט.

אנו מספקים תרגום סימולטני לשפת הסימנים או תרגום לתוכניות מוקלטות!

שפת סימנים

למידע נוסף ולהזמנת מתרגם לשפת הסימנים

שפת הסימנים: נעים להכיר

למרות המחשבה המקובלת, שפת הסימנים אינה צעירה. לאורך ההיסטוריה המתועדת קיימים אזכורים שונים לשימוש בשפת הסימנים. רישומים כתובים מוקדמים אשר כוללים איורים של שפת הסימנים הופיעו כבר המאה החמישית לפני הספירה. אפילו סוקרטס צוטט כאומר, "אילו לא היה לך קול או לשון והיית רוצה להביע את עצמך, לא היית מנסה להביע את עצמך בתנועות?"

שפת סימנים בשידור

בדומה לתרגום סימולטני, גם במקרה של תוכנית בשידור חי יש צורך במתרגם לשפת הסימנים אשר מיומן מספיק כדי לתרגם בצורה חיה ועקבית. פנו אלינו עוד היום למידע נוסף.
שפת סימנים בשידור

הטמעת בועת מתרגם

שילוב מקצועי ומהיר של בועת מתרגם לשפת הסימנים על גבי מדיה קיימת עם צוות המתרגמים המנוסה בישראל במחירים מעולים ובצורה מהירה במיוחד.
הטמעת בועת מתרגם

שפת סימנים מוקלטת

יצירת תרגום לשפת הסימנים לתוכניות, סדרות, סרטי קולנוע, תוכניות חדשות ועוד עם צוות המתרגמים המנוסה בישראל ושילוב התרגום ישירות במדיה.
שפת סימנים מוקלטת

שירותי תרגום מהירים

צוות המתרגמים הרחב בישראל מאפשר לנו לספק לכם מתרגם לשפת הסימנים תוך זמן קצר ואפילו בצורה דחופה ממגוון רחב של שפות לשפת הסימנים.
שירותי תרגום מהירים

אינספור לקוחות כבר נהנים משירותי תרגום מקצועיים

Vonetize
McCann Erickson
באומן בר ריבנאי
i24
NIKE
מנופי אבי
KFC
טדי הפקות
י.ברבי
קבוצת אורפאן
יורוקום
SMS

פנו אלינו עוד היום למידע נוסף ולהזמנות

אנו מספקים שירותי תרגום כבר שנים רבות בעזרת צוות מתרגמים אשר נבחר בקפידה כדי להעניק שירות ראשון במעלה. בין לקוחותינו תמצאו את ערוצי הטלוויזיה המובילים בישראל ובעולם והם ראיה לאיכות ולמהירות של השירות.

צרו קשר כבר היום ותקבלו הצעת מחיר, פרטים ומידע נוסף על שירותי תרגום לשפת הסימנים או תרגום מכל סוג. נשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il