תרגום כתוביות

טרנס טייטלס מספקת שירותי תרגום, תמלול והפקת כתוביות בכל השפות ללקוחות פרטיים וללקוחות מסחריים:

  • בעברית, ברוסית ובערבית לתוכניות ולסרטים המשודרים בערוצי הטלוויזיה בישראל.
  • בכל שפת יעד נדרשת לשידור בערוצי טלוויזיה, להקרנות ברחבי העולם, להפצת די-וי-די.
  • טרנס טייטלס מתמחה בתרגום, תמלול והפקת כתוביות בכל השפות בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך לקובצי מדיה באינטרנט.

טרנס טייטלס מעסיקה מתרגמים, מתמללים, עורכי לשון, מגיהים, יועצים, מתזמנים, בקרי איכות וטכנאים ומתאימה לכל תוכנית צוות מיוחד לפי שפת המקור ושפת היעד, הז'אנר, תחומי הידע והעניין ובהתאם למועדי ההגשה הנדרשים.

תהליך הפקת הכתוביות הקפדני בטרנס טייטלס ומקצועיותם של כל העוסקים במלאכה, הפועלים במטרה להגיש לצופה תרגום קולע וקולח, בשפה תקנית ועם זאת עדכנית וברורה, מבטיחים חוויית צפייה מובנת ונעימה יותר בכל שפה ובכל פורמט.

תרגום כתוביות

זקוקים לשירותי תרגום כתוביות? פנו למומחים

טרנס טייטלס שירותי תרגום היא חברת התרגומים הפעילה בישראל בתחום של תרגום כתוביות. אנו חברת האב והמפתחת של תוכנת הכתוביות המתקדמת בעולם. בעזרת ממשק הכתוביות המתקדם שלנו תוכלו לבצע תרגום כתוביות מכל שפה ולכל שפה כולל הטמעה של כתוביות בסרטון שלכם.

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו קישור לסרטון שלכם ואת השפות המבוקשות, ואנו נעשה את השאר. צוות המקצוענים שלנו ייגש לעבודה ויספק לכם את הכתוביות ישירות בסרטון שלכם או מוכנות להטמעה בצורה אחרת. אם אתם זקוקים לשירותי תרגום כתוביות לסדרת טלוויזיה או לתוכנית בודדת - אין תחליף לרמת המקצועיות שאנו מציעים.

בין לקוחותינו מגוון ערוצי טלוויזיה וחברות הפקה ידועות מהארץ ומהעולם

Vonetize
i24
טדי הפקות
Playboy TV
ערוץ אגו
ערוץ החיים הטובים
ערוץ ביוגרפיה
AXN
MGM
ערוץ 8
ערוץ 10
קשת

תרגום סדרות טלוויזיה

תרגום סדרות טלוויזיה ואינטרנט מכל סוג כולל הטמעה של כתוביות עם צוות מתרגמים מקצועי ומנוסה כולל הטמעה מקצועית של כתוביות לכל סוג של מדיה.
תרגום סדרות טלוויזיה

שפת סימנים

אנו המומחים המובילים בישראל במתן שירותי תרגום שפת סימנים לערוצי טלוויזיה או לתוכניות ייעודיות עם צוות מתרגמים מנוסה מכל שפה לשפת הסימנים.
שפת סימנים

תרגום תכניות דוקומנטריות

תרגום תוכניות (הטמעת כתוביות) דוקומנטריות לקהל מפיקים ותסריטאים ישראלי ועולמי לכל שפה תוך יצירת קובצי תרגום במחירים אטרקטיביים עם מתרגמים מומחים.
תרגום תכניות דוקומנטריות

תרגום סרטוני מוצר

תרגום כתוביות לסרטוני מוצר וסרטונים מכירתיים כולל הטמעה של ממשק ייחודי רב-שפתי מובנה וקל לתפעול ישירות אל תוך סרטון המוצר שלכם - צרו קשר עכשיו למידע נוסף!
תרגום סרטוני מוצר

בין לקוחותינו מגוון ערוצי טלוויזיה וחברות הפקה ידועות מהארץ ומהעולם

צרו קשר עוד היום למידע נוסף על תרגום כתוביות

טרנס טייטלס תרגומים מובילה את תחום התרגומים בישראל במתן שירותי תרגום כתוביות. פנו אלינו עוד היום ותיהנו משירותי תרגום מקצועיים במחירים אטרקטיביים עם צוות המתרגמים המנוסה בישראל. נשמח לעמוד לרשותכם.

אנו מספקים שירותי תרגום כתוביות למגוון ערוצי טלוויזיה מהארץ ומהעולם (ראו בין לקוחותינו בדף זה או כאן). אנו מתגאים בעמידה בלוחות הזמנים וערוכים לבצע תרגום שוטף לכל סדרת טלוויזיה, סרט מקומי או בינלאומי, סרטונים קצרים או סרטי קולנוע מהירים.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il