תרגום משפטי

זקוקים לשירותי תרגום משפטיים? טרנס טייטלס היא חברת תרגומים מובילה, מקצועית, מנוסה ועם צוות המתרגמים הרחב והמגוון בישראל. אנו ערוכים לספק לכם שירותי תרגום משפטיים מקצועיים ומהירים עבור כל שפה רצויה, תוך עמידה בזמנים ועם מתרגמים אשר מגיעים מהעולם המשפטי כלומר עורכי דין, מרצים למשפטים וסטודנטים למשפטיים אשר בקיאים בשפת היעד ובשפת המקור. 

פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי תרגום משפטי מכל סוג כולל תרגום מסמכים משפטיים, תרגום חוזים והסכמים משפטיים, תרגום אתרים של עורכי דין, תרגום התכתבויות, תרגום כתבי תביעה, דיוני ועוד. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו ידועים ברמת הדיוק והאיכות של כל תרגום ומעבירים כל תרגום בקרת איכות כפולה על ידי מתרגם שני.

תרגום משפטי

תרגום משפטי מקצועי עם המומחים

מתרגמים משפטיים מנוסים

תרגום משפטי מחייב פנייה אל מתרגם מקצועי מהתחום המשפטי וזאת מכיוון שכל מסמך, אתר, חוזה או הסכם מכיל לינגו פנימי של התחום המשפטי אשר נסמך על מוסכמות ותיקי עבר, חוקים ופסיקות מפורסמות. מתרגמים משפטיים כוללים עורכי דין, מרצים למשפטים ומומחים דומים אשר מבינים את השפה המשפטית ואת המטפורות הפנימיות שבה.

בשל הצורך בבעל מקצוע אשר מבין את השפה המשפטית יש למצוא מתרגם אשר מבין את התרבות המשפטית במדינה ממנה מגיע מסמך המקור ובמדינה אליה ממוען מסמך / טקסט היעד הרצוי. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר עבור תרגום משפטי מכל סוג ותיהנו מתרגום איכותי וקריא אשר נאמן למסמך המקורי.

תרגום מסמכים

אנו מספקים שירותי תרגום מסמכים משפטיים מכל סוג בצורה מהירה ומקצועית. צוות מתרגמים מנוסה עומד לרשותכם לתרגום מכל שפה לכל שפה.
תרגום מסמכים

תרגום אתרים

יש לכם אתר משפטי שאתם רוצים לתרגם? אנו מספקי שירותי תרגום אתרים מכל סוג כולל תרגום אתרים של עורכי דין ואתרים משפטיים מכל סוג.
תרגום אתרים

תרגום חוזים והסכמים

תרגום הסכמים וחוזים עסקיים עם מתרגמים אשר מגיעים מהתחום המשפטי הספציפי של עריכת חוזים ולכן ערוכים לספק לכם תרגום איכותי ונאמן למקור.
תרגום חוזים והסכמים

תרגום דיונים

צריכים לתרגם חומר ראיות או תמליל של דיון משפטי? פנו היום אל טרנס טייטלס תרגומים ותהנו מתרגום במחיר אטרקטיבי ובאיכות הגבוהה ביותר.
תרגום דיונים

פנו אלינו היום למידע נוסף

טרנס טייטלס תרגומים מספקת שירותי תרגום לחברות המובילות במשק הישראלי והעולמי עם צוות מתרגמים אשר נבחר בקפידה כדי לספק לכם תרגום איכותי ברמה הגבוהה ביותר. לצד שירותי תרגום מגוונים אשר כוללים תרגום רפואי, תרגום טכני, תרגום אקדמי ועוד אנו מספקים גם תרגום משפטי מקצועי מכל שפת מקור ולכל שפת יעד רצויה. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il