תרגום סימולטני

תרגום סימולטני הוא תרגום מסוג מיוחד ולכן דורש פנייה אל מתרגם מקצועי ומנוסה שמכיר את השפה על בוריה ובקיא בז'רגון של התחום שהוא מתבקש לתרגם, שהרי אין באפשרותו לגשת למילון או לכלים אשר זמינים למתרגמים ועליו לתרגם בצורה מידית ומדויקת ככל האפשר, תוך שמירה על כוונתו של הדובר, ולא רק לבצע המרה מילולית של הנאמר.

הודות לצוות מתרגמים רחב ומגוון מתחומים מקצועיים שונים אנו ערוכים לספק לכם תרגום סימולטני מקצועי בפריסה ארצית בכנסים, מפגשים עסקיים, ימי מכירות, דיונים משפטיים בבתי משפט ובמשרדי עורכי דין. פנו אלינו עוד היום למידע נוסף. נשמח לעמוד לשירותכם.

תרגום סימולטני

תרגום סימולטני מקצועי בכנסים, דיונים ומפגשים

מתרגם סימולטני לכל שפה

יפנית, אנגלית, צרפתית, הודית, סינית או כל שפה אחרת. אם אתם זקוקים למתרגם סימולטני מקצועי לכנס העסקי הבא שלכם שמדבר סינית בדיוק כמו החברה שאתם מתכוונים למכור לה מוצרים, טרנס טייטלס היא חברת התרגומים שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

אנו מגיעים עם כל הציוד הנדרש, כולל סטים של אוזניות ללקוח ולמתרגם, מכשירי הקלטה במקרים שבהם זה נדרש, מרכזיות וטלפוניה וכל ציוד אחר אשר יסייע לבצע את התרגום בצורה יעילה ומקצועית. פנו אלינו עוד היום למידע נוסף ולהזמנות. אנו מתגאים במתן שירותי תרגום ברמה הגבוהה ביותר ונשמח לספק לכם שירות ראשון במעלה.

תרגום סימולטני משפטי

תרגום משפטי כולל עגה מקצועית אשר ייחודית לעולם המשפט ולכן מצריך מתרגם משפטי מנוסה אשר מכיר את הז'רגון המקצועי ובקיא בהתייחסויות תרבותיות ומשפטיות, כגון תקדימים משפטיים מפורסמים ומינוח משפטי פנימי.

אנו נתאים לכם את המתרגם הנכון ביותר לדיון משפטי או להרצאה משפטית או לכל מפגש משפטי אחר - מתרגם משפטי מנוסה אשר מבין את שתי השפות ברמת שפת אם ויכול לעשות זאת בצורה חיה, מקצועית, עניינית ובכל מקום ברחבי ישראל. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

תרגום משפטי
תרגום בכנסים

תרגום סימולטני בכנסים

כנסים יכולים להיות נקודת פריצה לחברות רבות ולעסקים רבים אשר מבקשים להציג את המוצר או השירות שלהם לקהל עולמי, אם מדובר בקהל לקוחות קצה ואם בספקי משנה, חברות ובתי עסק אשר מחפשים פתרון ייחודי. אם אתם זקוקים למתרגם סימולטני מקצועי שיכול לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים אתם מוזמנים לפנות אלינו.

צוות המתרגמים בטרנס טייטלס תרגומים נבחר בקפידה כדי להעניק שירותי תרגום באיכות הגבוהה ביותר. בנוסף לכך והודות לצוות מתרגמים רחב אנו ערוכים לספק לכם תרגום סימולטני בכל עיר ובכל מקום בישראל. אל תגיעו לכנס חשוב לא מוכנים. פנו אלינו עוד היום להזמנות ולמידע נוסף.

תרגום סימולטני בהרצאות

בדומה לכנסים, תערוכות ומפגשי מוצר, גם הרצאות הן דרך להפצת רעיון, היכרות עם מוצר חדש ובאופן כללי דרך נהדרת אל קהל לקוחות שמורכב לרוב מספקי משנה. פעמים רבות כדי למכור את המוצר שלכם עליכם להביא איתכם לאותו יום מכירות מתרגם מקצועי שיכול להתכונן מבעוד מועד ולהגיע עם אוצר המילים הדרוש ולתרגם את האמור בצורה חיה.

טרנס טייטלס תרגומים מספקת שירותי תרגום סימולטני להרצאה אחת או לאירוע מתמשך עם צוות המתרגמים המנוסה בישראל בפריסה ארצית מלאה ואפילו במספר ערים מרכזיות ברחבי העולם. פנו אלינו עוד היום להזמנות ולמידע נוסף, ונשמח לספק לכם שירותי תרגום מקצועיים במחירים אטרקטיביים.

תרגום בהרצאות

פנו אלינו עוד היום למידע נוסף ולהזמנת תרגום סימולטני

לצד שירותי תרגום סימולטני אנו מספקים מגוון שירותי תרגום לעסקים, חברות, מוסדות ואינספור לקוחות פרטיים. החל משירותי תרגום מסמכים מכל סוג ובכל קנה מידה ועד תרגומים של טקסטים מקצועיים כמו תרגום משפטי ותרגום רפואי. אנו בוחרים בקפידה את צוות המתרגמים שלנו כדי להעניק לכם תרגום ברמה הגבוהה ביותר.

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר לתרגום עם חברת התרגומים המובילה בישראל. אנו מתגאים במתן שירותי תרגום מהירים תוך שימת דגש על טקסט מוגמר אשר נאמן למקור, כך שאתם נהנים ממחיר מעולה ומתרגום איכותי.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il