שירותי תרגום

טרנס טייטלס תרגומים היא מבין חברות התרגומים הגדולות והמובילות בישראל. אנו מספקים שירותי תרגום מגוונים מכל שפה ולכל שפה עם צוות מתרגמים אשר נבחר בקפידה כדי להעניק לכם תרגום איכותי ומקצועי בצורה מהירה במיוחד. אנו מתרגמים כל מסמך וכל טקסט מכל סוג כולל תרגום משפטי, תרגום אקדמי, תרגום מדעי, תרגום טכני, תרגום ספרותי ועוד
כל מסמך

תרגום מסמכים

טרנס טייטלס תרגומים מתמחה במתן שירותי תרגום של מסמכים מכל סוג ובכל נושא. צוות מתרגמים רחב ושנים של ניסיון מאפשרות לנו לספק לכם תרגום מסמכים מהיר במיוחד עם בקרת איכות כפולה. פנו אלינו למידע נוסף / הצעת מחיר לתרגום מסמכים עם המומחים.

תרגום מסמכים

תרגום כתוביות

טרנס טייטלס היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי תרגום כתוביות לסרטים, מדיה, סדרות טלוויזיה, סרטי קולנוע והפקות מקור. אנו מספקים שירותי תרגום והטמעה של כתוביות מכל שפה לכל שפה בצורה מקצועית ומהירה. פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

תרגום כתוביות
כתוביות
שפת סימנים

תרגום שפת סימנים

זקוקים למתרגם שפת הסימנים? צוות המתרגמים המנוסה בישראל אותו אתם מכירים מתוכניות הטלוויזיה השונות לרשותכם. תרגום סימולטני לשפת הסימנים או תרגום והטמעה של שפת הסימנים בכל סרטון, אירוע, כנס או מפגש עסקי. פנו עכשיו למידע נוסף.

שפת סימנים

תרגום אתרי אינטרנט

תרגום אתרים דורש מתרגם מומחה אשר יודע לשמור על כוונת הכותב המקורי ועל הנימה אשר מתחבאת במסרים מכירתיים, מטאפורות שונות ומונחים מקצועיים. אנו מספקים שירותי תרגום אתרים בצורה מהירה במיוחד כולל תרגום גרפיקות, מדיות ועוד. פנו עכשיו למידע נוסף.

תרגום אתרים
תרגום אתרים
תרגום סימולטני

תרגום סימולטני

טרנס טייטלס תרגומים מספקת שירותי תרגום סימולטני לאינספור חברות, עסקים, מוסדות לימוד וגופים שונים. אם אתם זקוקים למתרגם סימולטני מנוסה לכנס עסקי, או כל מפגש אנו כאן בשבילכם. צוות המתרגמים שלנו נבחר בקפידה כדי להעניק לכם שירותי תרגום מקצועיים.

תרגום סימולטני

תרגום תוכנות

אנו מספקים שירותי תרגום תוכנות ולוקליזציה של תוכנות, משחקי וידאו, ממשקי משתמש ועוד. תרגום תוכנות כולל תרגום מדיה פנימית, מחרוזות טקסט, סרטונים ועוד. פנו אלינו היום למידע נוסף על שירותי תרגום תוכנות עם חברת התרגומים של ישראל.

תרגום תוכנות
תרגום תוכנה

פנו אלינו היום למידע נוסף

טרנס טייטלס תרגומים היא חברת תרגומים ידועה ומוכרת בישראל ובעולם. אנו מספקים שירותי תרגום מקצועיים מכל שפה לכל שפה במחירים אטרקטיביים עם צוות המתרגמים הגדול והמנוסה בישראל בין לקוחותינו אינספור חברות, ערוצי טלוויזיה וחברות מדיה, חברות פרסום, מוסדות לימוד ואוניברסיטאות, חברות ישראליות ובינלאומיות ואינספור לקוחות פרטיים.

פנו אלינו היום למידע נוסף על שירותי התרגום שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו מתגאים במתן שירותי תרגום מקצועיים ומהירים במיוחד ושמים דגש על תרגום סופי אשר נאמן לטקסט המקור ולרוח בה הוא נכתב.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il