תרגום תוכניות עסקיות ל.. כל שפה

טרנס טייטלס תרגומים היא חברת תרגומים ישראלית מהמובילות במשק הישראלי. אנו מספקים שירותי תרגום לאינספור חברות ובתי עסק ישראליים וחברות מרחבי העולם. בין לקוחותינו ערוצי טלוויזיה מובילים מרחבי העולם, מוסדות אקדמיים רבים ומוכרים, מוסדות ממשלתיים וגם חברות הייטק מהמובילות מהמוכרות והידועות בעולם.

הודות לצוות מתרגמים רחב אשר נבחר בקפידה אנו ערוכים לספק תרגומים באיכות הגבוהה ביותר מכל סוג ואפילו תרגומים כלכליים מורכבים כגון תוכניות עסקיות מקצועיות אשר נבנו לחברות הייטק ומיזמים טכנולוגיים.

מעת לעת אנו מקבלים בקשה לבצע תרגום של תוכניות עסקיות מקצועיות אשר כוללות מינוחים מקצועיים מעולם הכלכלה והפיננסים ועובדים עם חברות מובילות כמו הייטק אסטרטגיות כחלק מהפעילות השוטפת וכדי לספק לחברות הייטק ומיזמים טכנולוגיים דריסה רגל בזירה הבינלאומית.

פנו אלינו היום למידע נוסף והזמנות

תרגום ממשקים ותוכנות

חברות הייטק ישראליות רבות מככבות בזירה הבינלאומית (יותר מכפי שתוכלו לדמיין – קראו את המאמר המעניין הבא למידע נוסף: 25 יזמים יהודיים שעשו לנו את רשת האינטרנט!). והן זקוקות באינספור מקרים לתרגום של ממשקים אינטרנטיים, סרטוני הסברה, עלונים מכירתיים ועוד שלל טקסטים ומסמכים שונים.

אנו מספקים שירותי תרגום אתרי אינטרנט, תוכנות ומדיה מכל סוג ברמה המקצועית ביותר ואפילו עוזרים להטמיע ממשק ייחודי ובלעדי של טרנס טייטלס תרגומים אשר כולל ממשק בחירת שפה היישר אל תוך סרטונים.

תרגום אתרים
תרגום מסמכים

תרגום תוכניות עסקיות

אם יש לכם מיזם טכנולוגי או חברת הייטק אשר מבקשת לתפוס את עינו של משקיע או לחלופין מחפשת לקבל הלוואה מבנק אמריקאי, בריטי, סיני או כל גוף אחר אתם זקוקים לתוכנית עסקית אך אין סיבה שלא ליצור תוכנית עסקית בעברית (כך שגם אתם תוכלו לפעול על פיה בצורה ברורה) וגם להגיש את אותה תוכנית עסקית בשפה מקבילה אל הגוף הרצוי, משקיע, חברה זרה וכו' וכך אולי להגיע אל אותו אקזיט מיוחל או משקיע אשר מחפש חברה בדיוק כמו שלכם..

תרגום תוכנית עסקית חייב להתבצע על ידי מקצוען מהעולם הפיננסי אשר מבין את השפה והדקויות שבה הן בשפת המקור והן בשפת היעד כדי שקהל היעד לא ירגיש כי מדובר במסמך מתורגם וירגיש כאילו הוא קורא מסמך אשר נכתב בשפת האם שלו.

רוצים לדעת עוד?

פנו היום אל טרנס טייטלס תרגומים למידע נוסף על תרגום תוכניות עסקיות או תוכנית פיננסית מכל סוג ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו מתגאים במתן שירותי תרגום ברמה הגבוהה ביותר תוך ביצוע בקרת איכות כפולה על ידי מתרגם שני ומקפידים על עמידה בזמנים אפילו במקרים בהם אתם זקוקים לתרגום דחוף / תרגום מהיר של מסמך מורכב.

למידע נוסף על שירותי התרגום של טרנס טייטלס תרגומים בקרו בדף שירותי תרגום או בדף אודות החברה או צלצלו עכשיו לשיחת הכרות עם צוות החברה.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון : 03-5625099
פקס : 03-5625099
אימייל : info@transtitles.co.il